Rada Samorządu Uczniowskiego

Przedstawiciele RSU z klas I – V

Klasa Ia

– Przewodniczący: Miłosz Paśko

– Zastępca: Emilia Szepiczak

– Sekretarz: Mikołaj Drapała

-Skarbnik: Wiktoria Stec

Klasa Ib

– Przewodniczący: Filip Początek

– Zastępca: Hanna Knutel

– Skarbnik: Lilianna Mąka

Klasa Ic

– Przewodniczący: Tymoteusz Sarna

– Zastępca: Kinga Bogdan
– Skarbnik: Julia Najda

Klasa IIa

– Przewodniczący: Krystian Data

– Zastępca: Jan Wójcik

– Skarbnik: Aleksandra Dolot

Klasa IIb

– Przewodnicząca: Dominika Jeziorska

– Zastępca: Stanisław Hanus

– Skarbnik: Bernard Mazur

Klasa IIc

– Przewodnicząca: Amelia Baran

– Zastępca: Marika Stec

– Sekretarz: Tymoteusz Korcz

– Skarbnik: Jakub Źuk

Klasa IIIa

– Przewodnicząca: Milena Wójcik

– Zastępca: Zuzanna Różańska

– Sekretarz: Hanna Kościółek

Klasa IIIb

– Przewodniczący: Maciej Gądela

– Zastępca: Milena Mazur

– Skarbnik: Bartosz Wilusz

Klasa IIIc

– Przewodnicząca: Wiktoria Barańska

– Zastępca: Krzysztof Kałmuk

– Skarbnik: Michał Cyran

-Sekretarz: Laura Salach

Klasa IVa

– Przewodniczący: Mateusz Starzak

– Zastępca: Tymon Pietryka
Emilia Paśko

– Skarbnik: Laura Nicpoń
Julja Rosół

Klasa IVb

– Przewodnicząca: Aleksandra Wisz

– Zastępca: Zuzanna Więcek

– Skarbnik: Amelia Dudek
-Sekretarz: Zofia Jarosz

Klasa IVc

– Przewodniczący: Sebastian Klimecki

– Zastępca: Pola Wiater

– Skarbnik: Julia Pasterz

Klasa Va

– Przewodnicząca: Antonina Hałoń

– Zastępca: Karol Pratko

– Skarbnik: Dominik Rokita

Kl. V b
– Przewodnicząca: Milena Poręba

– Zastępca: Gabriela BoryczkoSkarbnik:

– Skarbnik: Oliwia Płodzień
Kl. 5 c

– Przewodnicząca: Maja Cybulska

– Zastępca: Maja Szczypek

– Skarbnik: Maksym Sikora

– Sekretarz: Joanna Mikrut

                     

Przedstawiciele RSU z klas VI do VIII

Kl. 6a
– Przewodniczący: Jan Pelczar
– Zastępca: Michał Gosztyła
– Skarbnik: Emilia Wilk 


Kl. 7a
– Przewodniczący: Przemysław Rzepka
– Zastępca: Diana Marcinek
– Skarbnik: Milena Ligęza

 
Kl. 7b
– Przewodnicząca: Milena Lewko
– Zastępca: Wiktor Amanowicz
– Skarbnik: Martyna Hadała
– Sekretarz: Mikołaj Skowron
– Kronikarz: Urszula Capińska 


Kl. 7c
– Przewodnicząca: Amelia Kajzer
– Zastępca: Magdalena Nawrot
– Skarbnik: Franciszek Litwicki 


Kl. 8a
– Przewodnicząca: Antonina Ciupak
– Zastępca: Michał Makara
– Skarbnik: Abigail Pelinko 


Kl. 8b
– Przewodniczący: Kacper Majda
– Zastępca: Karolina Przytuła
– Skarbnik: Filip Winiewski
– Sekretarz: Izabela Szlęk 


Kl. 8c
– Przewodniczący: Krzysztof Bil
– Zastępca: Natalia Kmiotek
– Skarbnik: Wiktoria Pasterz 
Kl. 8d
– Przewodnicząca: Joanna Błaszczak
– Zastępca: Piotr Brzęk
– Skarbnik: Jonasz Lewko
– Sekretarz: Zofia Pączek