J. niemiecki VIIIa

20.03.2020r.

Drodzy Uczniowie!

W związku z tym, że przerwa może się przedłużyć, a my będziemy zmuszeni realizować dalsze części materiału zaplanowanego na ten rok (nie będziemy już powtarzać), wysyłam Wam instrukcję w jaki sposób możecie zarejestrować się na portalu: dzwonek.pl, na którym będziecie mieli dostęp do naszego podręcznika Magnet smart. Będzie nam łatwiej jakoś przebrnąć do końca tego co zaplanowałam. Będziecie mieli dostęp do zeszytu ćwiczeń tak jak to zawsze robię na lekcji i będziecie wykonywać ćwiczenia online. 

Do tego musicie wejść na dzwonek.pl i tam się zarejestrować i odblokować dostęp do naszego podręcznika kodem, który dostaniecie w mojej wiadomości. Po zarejestrowaniu się podajecie mi w wiadomości zwrotnej Waszą nazwę użytkownika, dzięki której będę mogła Was zaprosić do mojej społeczności i założyć klasy. Poniżej podaję linki, pod którymi dostaniecie wskazówki jak to zrobić oraz kod odblokowujący nasz podręcznik. Inny jest kod do pierwszej części a inny do 2 części podręcznika.

Proponuję, żeby nie było zamieszania z nazwami, jako nazwę użytkownika podajecie klasę, imię i pierwszą literę nazwiska np. 8aJuliaD

Magnet smart 1  licencja: COAVAE-JSDCNE-OUXERV-DMVHTZ
Magnet smart 2  licencja: DWAJRN-JURUJL-HUFSFF-HKWHIR

Poniżej kilka przydatnych instrukcji.

1)    Rejestracja/ logowanie

https://www.mauthor.com/present/5154543106785280

2)    Odblokowanie kolekcji

Pozdrawiam i w przypadku pytań jestem prawie cały czas na dzienniku lub w classroomie ☺

                Joanna Pawlak-Ostrowska

den 18 Mȁrz 2020

Witam Was bardzo serdecznie. Kolejne zadania będę Wam wysyłać na platformie classroom.
W związku z powyższym proszę o dołączenie do klasy następującym kodem:
xnh57aw

Witam serdecznie uczniów klas ósmych. Jeżeli w najbliższych dniach zostanie Wam chwila wolnego czasu w najbliższych dniach, po przerobieniu zadań z matematyki i testów z języka angielskiego, rekomenduję dla relaksu rozwiązanie  Quizów utrwalających odmianę i użycie czasowników modalnych.

https://quizizz.com/admin/search/Modalverben

Joanna Pawlak-Ostrowska