Światowy Dzień Chorego

Z okazji Światowego Dnia Chorego w naszej szkole została zorganizowana zbiórka prezentów dla małych pacjentów Dziennego Oddziału Neurorehabilitacji Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Nasza społeczność szkolna okazała wielkie serce i wrażliwość na potrzeby drugie człowieka. Zebraliśmy mnóstwo zabawek, przyborów szkolnych, książeczek i gier. Ponadto dzieci przebywające w świetlicy szkolnej wykonały plakat, a uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas własnoręcznie przygotowali piękne kartki z życzeniami. Otrzymane prezenty wywołały ogrom radości i uśmiechu u podopiecznych oddziału, którzy codziennie zmagają się z trudami długotrwałej rehabilitacji.

Byliśmy miło zaskoczeni, gdy na stronie Szkoła Szpitalna Rzeszów ukazały się zdjęcia i wzruszające podziękowania dla całej społeczności naszej szkoły, oraz gdy otrzymaliśmy piękną laurkę oraz serdeczny list napisany w imieniu małych pacjentów szpitala.

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom, którzy zaangażowali się w akcję. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele takich wspaniałych przedsięwzięć przed nami.

Organizatorzy:
Dyrekcja Szkoły, Pedagodzy Szkolni, Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, Szkolne Koło Caritas