Ogólnopolski Konkurs Geologiczno – Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

W tym roku szkolnym ok. 21 naszych uczniów z klas 4 – 6 wzięło udział w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”. Hasło tej edycji brzmiało: „Tajemniczy świat jaskiń”. Autorzy wykonywali ilustracje w technice kolażu ukazując bogactwo i tajemniczość, naturalne piękno i potęgę tego „świata ukrytego w ciemnościach”.
Z radością informuję o sukcesie naszego ucznia z kl. VI c MATEUSZA TŁUCZKA, którego praca została zakwalifikowana do półfinału w regionie Kraków obejmującym województwa małopolskie i podkarpackie. Finał regionalny odbędzie się 18.05.2021 r. natomiast finał ogólnopolski Organizatorzy zaplanowali na 08.06.2021 r. Tak więc to nie jest jeszcze koniec plastycznej rywalizacji pracy Mateusza …
Zapraszam do obejrzenia prac ilustrujących potęgę wyobraźni i umiejętności naszych uczniów
naucz. plastyki Renata Rzepka

Kolejno zamieszczone są prace:
A. Łoboza kl. 4b, E Wilk kl. 5, I. Jóźwiak kl. 4a, I. Opioła kl. 4b, J. Kotula kl. 4a, J. Rokita kl. 6c, K. Kowalska kl. 4a, K. Bieszczad kl. 5, K. Organiściak kl. 4a, M. Mełech kl 4a, M. Motowidło kl 4c M. Fornal kl 5, M. Poręba kl 4b, M. Leniart kl. 4a, N. Kaczmarek kl. 4b, O. Płodzień kl. 4b, S. Górska kl. 4c, Sz. Filip kl. 4c, W. Barszczowski kl. 5,
W. Hoszko kl. 4a