Sukcesy naszych uczniów

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować nasi uczniowie. Udział w nich wymaga od ucznia i od przygotowującego go nauczyciela ogromnego zaangażowania i wielu godzin wspólnej pracy. Przejście kolejnych etapów nie jest łatwym zadaniem, więc tym bardziej cieszą nas sukcesy naszych podopiecznych.

Z radością informujemy, iż dwóch uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do III etapu Konkursu Wojewódzkiego. Zwycięzcy II etapu to:

Karol Piekarz – uczeń klasy 7a zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

KONKURSU Z GEOGRAFII;

Paweł Miechoński – uczeń klasy 8a, zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

KONKURSU Z MATEMATYKI.

GRATULUJEMY obu uczniom i ich Rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów                                i rozwijania talentów!