Kolejne sukcesy naszych uczniów!

Niezwykle miło nam poinformować, że grudzień przyniósł kolejne duże sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. S. Staszica w Tyczynie.

W wojewódzkim konkursie na inscenizację dla przedszkoli, szkół podstawowych i średnich pn. „Ocalmy naszą planetę!” organizowanym przez „Podkarpacką Izbę Rolnictwa Ekologicznego” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego grupa przedszkolaków z naszej szkoły zdobyła wyróżnienie za przedstawienie o małych Ekoludkach, które chcą pomagać Ziemi i chronić ją przed zanieczyszczeniem. Małych artystów do występu przygotowały Barbara Fornal i Anna Walat-Sęp. W innym wojewódzkim konkursie pn. „Turystyka wiejska i aktywny wypoczynek” organizowanym przez „Podkarpacką Izbę Rolnictwa Ekologicznego” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wyróżnienia otrzymały trzy uczennice klas VII: Antonina Ciupak, Wiktoria Jarosz i Wiktoria Wrona. Tu zadaniem uczestników było nagranie filmu video – reklamy promującego rozwój turystyki i aktywnego spędzania czasu na terenach wiejskich, a opiekunami uczestniczek byli Diana Hałoń i Adam Janiec.

28 grudnia 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego odbyła się uroczysta gala, w czasie której nasi uczniowie z rąk wicemarszałka województwa Piotra Pilcha oraz Alicji Duliban odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!